+420 776 595 140 jarmilaboginska@seznam.cz

Konec roku byl pro mě velmi smutný a bolestný nad všemi těmi ztrátami životů a do toho ještě zlí, závistiví a nepřejícní lidé, kteří mě udávají, osočují a urážejí. Ještě ani teď se nemůžu moc soustředit a s bolestí se stále vyrovnávám a bojuji.

Vážím si všech dobrých lidí a chtěla bych jim poděkovat a do Nového roku popřát hodně zdraví, štěstí, lásky, klidu a spokojenosti. Děkuji všem, kteří tvoří náš tým v záchraně zvířat, venčitelé, veterináři, veterinární sestřičky, převozci, příznivci, přispěvovatelé, dárci, dražící, holky, které dělají aukce, dočaskáři, adoptivní rodiny, spřátelené spolky Dočasky de de z.s, Psí senioři v nouzi z.s a Voříškov z.s, teď i nově Spolek Šklíba, který mi pomůže a uleví od kočiček na Javornicku a hlavně mojí mamince, která je mi se vším nápomocna a je mi velkou oporou.

Ať je ten rok 2022 lepší pro všechny lidi se srdcem na správném místě a také pro všechna zvířátka.Za rok 2021 se díky nám všem zachránilo a umístilo 60 psů, kteří byli opuštěni, týráni, zemřeli jim majitelé, zbavili se jich kvůli stěhování, alergii, narození dítěte, z důvodu, že nebudou hradit veterinu a dalších a dalších výmluv. U kočiček je to těžké, jsou přemnožené a není je kam umisťovat. Jedinou rozumnou a humánní prevencí je KASTRACE! Přijímali jsme opravdu jen v krajních případech velmi malé, nesoběstačné koťátka a kočky po zemřelých majitelích. Některým jsme našli domovy a zbytek opět zůstává u nás. Teď už nepřijímám kočičky vůbec žádné, už bych to nezvládla fyzicky, psychicky, prostorově ani finančně. Také jsme zdárně vyléčili kocourka s Fip, jsem moc ráda, že už tady ta možnost léčby existuje.

Velmi děkuji adoptivní mámě Arnyho, která nám nechala vyrobit hrníčky s logem a já jimi následně mohla obdarovat lidi, kterých si vážím a moc pro mě znamenají.Prosím zůstaňte i nadále s námi při záchranách, bezbranná zvířata nás potřebují. Na světě pořád bude zlo, nenávist a tyrani a tak ta zvířata mají aspoň naději v nás…..naši lásku a neúnavnou péči.

DĚKUJI
Jarka