+420 776 595 140 jarmilaboginska@seznam.cz

připoj se k nám

Jak můžeš pomoct?
Take In

01. Adoptuj nebo podporuj

Víš, že krom adopce nastálo si můžeš vzít domů čumáčka na nějakou dobu do dočasné péče. On pozná hodné lidi a ty naopak pomůžeš odhalit, jaká je jeho povaha. Díky Tobě pak bude mít větší šanci najít si nový domov.

Můžeš také finančně podporovat konkrétního čumáčka v útulku.

Show Up

03. Staň se dobrovolnicí

Toužíš po venčení zvířátek? Pejskům ukázat, že jsou i hodní lidé? Můžeš čumáčkům věnovat chvíli svého času a brát je na procházku. Jedno venčení zabere přibližně hodinku.

Obrovskou pomocí je získávání peněz na krmivo nebo ošetření na veterině. Jindy je potřeba zvířátka svézt autem do Prahy vstříc novému domovu.

Give Back

02. Finanční dar

na transparentní účet  2301549776/2010 umožní například: nakoupit krmení pro zvířátka nebo zaplatit očkování a ošetření na veterině.

Každá dvacka se počítá.

Svůj příspěvek můžeš předat také v obchodě paní Dopitové.

Speak Up

04. Pošli to do světa

Zaujalo Tě, co dělají Javornické čumáčky pro zvířátka? Pomůže, když o tom řekneš dalším lidem. Třeba na FB nasdílíš příběh, který zaujme budoucí páníčky některého zvířátka.

Děkujeme za podporu

dobrovolníkům, drobným i velkým dárcům.

Velmi si vážíme jakékoliv pomoci. Bohužel není v našich silách udržovat aktuální seznam všech lidí s dobrým srdcem. Jmenujme alespoň některé z pravidelných dárců:

Petr Zdráhala, Kolařík Ladislav, Barbora Houdková, Litvíková Eva, Špaček Jaromír, Kvapilová Vendula, Přemysl Valušek, Petra Lekešová, Alexandra Ponížilová, Kristýna Lučanová, Vladařová Marcela, Martina Olejníková a Chasáková Kamila.