+420 776 595 140 javornickecumacky@email.cz
kříženec Belgického ovčáka – Tervueren

Rex

Rasa: kříženec Belgického ovčáka – Tervueren

Rok narození: 2015

pohlaví: pes

Velikost: střední

Barva: hnědá

Zdravotní stav: očkovaný, kastrovaný, čipovaný, odčervený, odblešený.

Rex se velmi bál a to všeho, doteků, zvuků, neznal skoro nic, neproběhla u něho žádná socializace.

Se psy neumí komunikovat vůbec, na všechny útočí. Rex je pes jednoho pána, ve kterém hledá oporu jinak se cítí nejistý, zranitelný. Nemá rád změny, jeho kotec je pro něho útočiště. Rád aportuje balónky a je velmi poslušný, chce se zavděčit a být tak milován. Naučila jsem ho, že dotyky a hlazení jsou příjemné, také už umí jezdit v autě. Na vodítku chodí krásně a netrpí zdrojovou agresí. Ale i tak má před sebou ještě dlouhou cestu.

Rex je pouze pro zkušené majitele. 

Rex pochází také od majitelů. Na začátku dubna letošního roku mi zavolali, ať si pro něho přijedu jinak z něho vyškvaří sádlo. Jela jsem se na něho podívat. Pes zavřený celý život ve stodole, smradlavý, špinavý, zadredovaný a samozřejmě agresivní. Nechala jsem mu nasadit košík a začali jsme společně hledat jak spolu komunikovat.

As About & Meet Rex

6 + 8 =

Hi Future Owner!

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore.

 

Love, Rex