+420 776 595 140 jarmilaboginska@seznam.cz
kříženec belgického ovčáka – Malinois

Max

Rasa: kříženec belgického ovčáka – Malinois

Rok narození: 2015

pohlaví: pes

Velikost: velká

Barva: hnědá

Zdravotní stav: očkovaný, kastrovaný, čipovaný, odčervený, odblešený.

Max byl na nás zpočátku agresivní a nemohli jsme k němu ani do kotce. Krmili jsme ho přes mříže.

Později jsem zjistila, že se tak choval protože byl nešťastný, že ho rodina opustila. Už nikdy se za ním nepřijeli podívat. Maxíka jsem dala na převýchovu ke cvičitelce psů, která se zabývala právě agresivními ovčáky. Po 3 měsících mi volala, ať si pro psa přijedu, že z něho nic nebude, že jí také napadl a že je to pes na uspání.

Okamžitě jsem si pro něho jela. Chvíli jsme k sobě hledali cestu a nakonec jsme společnou řeč našli. Nyní je z Maxíka mazlík, klidný, hodný, trpělivý pes. Miluje balóny, uklidňují ho a vodu. Rád skáče přes překážky a hledá myšičky.

Na psy neútočí, pokud neútočí oni na něho. Je kastrovaný, očkovaný, čipovaný, odčervený a odblešený. S nálepkou agresivního psa nemá žádného zájemce.

Max pochází od majitelů, kdy údajně měl napadnout člena rodiny a proto ho dovezli ke mně v listopadu 2019. 

As About & Meet Max

10 + 11 =

Hi Future Owner!

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore. 

 

Love, Oli

More Cats Form DiviPets

Scout

Terrier
Adult – Male

Smokey

Domestic Short Hair
Senior – Male